Hetes Vikár SC - Sportfejlesztési program 2017/2018

Hetes Vikár SC - Sportfejlesztési program jóváhagyó határoza 2017/2018


Hetes Vikár SC - Sportfejlesztési program 2016/2017

Hetes Vikár SC - Sportfejlesztési program jóváhagyó határoza 2016/2017

Hetes Vikár SC - Átvételi elismervény Sportfejlesztési program jóváhagyó határoza2016/2017


Hetes Vikár SC - Sportfejlesztési program 2015/2016

Hetes Vikár SC - Sportfejlesztési program jóváhagyó határozat

Hetes Vikár SC - Sportfejlesztési program módosítása jóváhagyó határozat

Tabella
hely csapat M GY D V LG KG GK P
1. MAGYAREGRES SE 22 19 2 1 72 16 56 59
2. MEZŐCSOKONYA SE 24 16 2 6 69 33 36 50
3. HETES VIKÁR SC 24 15 4 5 61 35 26 49
4. KADARKÚT KSK 23 14 5 4 68 32 36 47
5. BÖHÖNYE KSE 24 10 6 8 63 55 8 36
6. JUTA SE 24 11 1 12 62 43 19 34
7. ZÁKÁNY 22 10 4 8 66 45 21 34
8. SOMOGYSZOBI VSE 24 8 4 12 45 60 -15 28
9. FC BARCS 24 7 5 12 48 62 -14 26
10. GYÉKÉNYES SE 24 6 4 14 45 83 -38 22
11. TOPONÁR SE 24 5 3 16 37 55 -18 18
12. SOMOGYSÁRD KSK 23 6 2 15 44 125 -81 17 (-3 pont)
13. PATALOM E. SZ. SE 24 4 2 18 46 82 -36 11 (-3 pont)
14. LÁBOD MEDOSZ SE

 

Megye II. dél sorsolás
1. forduló
2014. augusztus 17. vasárnap, 17.00 óra:
PATALOM E. SZ. SE KADARKÚT KSK 1 - 5
HETES VIKÁR SC BÖHÖNYE KSE 2 - 1
MEZŐCSOKONYA SE FC BARCS 0 - 1
TOPONÁR SE LÁBOD MEDOSZ SE 1 - 3
JUTA SE ZÁKÁNY 3 - 3
SOMOGYSZOBI VSE SOMOGYSÁRD KSK 8 - 1
GYÉKÉNYES SE MAGYAREGRES SE 1 - 3

2. forduló
2014. augusztus 23. szombat, 17.00 óra:
LÁBOD MEDOSZ SE MEZŐCSOKONYA SE 1 - 3
FC BARCS HETES VIKÁR SC 0 - 3
2014. augusztus 24. vasárnap, 17.00 óra:
BÖHÖNYE KSE PATALOM E. SZ. SE 5 - 1
KADARKÚT KSK GYÉKÉNYES SE 5 - 1
ZÁKÁNY TOPONÁR SE 8 - 1
MAGYAREGRES SE SOMOGYSZOBI VSE 6 - 0
SOMOGYSÁRD KSK JUTA SE 0 - 8

3. forduló
2014. augusztus 31. vasárnap, 17.00 óra:
PATALOM E. SZ. SE FC BARCS 1 - 1
HETES VIKÁR SC LÁBOD MEDOSZ SE 5 - 0
MEZŐCSOKONYA SE ZÁKÁNY 6 - 2
TOPONÁR SE SOMOGYSÁRD KSK 7 - 0
JUTA SE MAGYAREGRES SE 0 - 1
SOMOGYSZOBI VSE GYÉKÉNYES SE 1 - 2
KADARKÚT KSK BÖHÖNYE KSE 1 - 1

4. forduló
2014. szeptember 6. szombat, 16.30 óra:
LÁBOD MEDOSZ SE PATALOM E. SZ. SE 3 - 0
FC BARCS BÖHÖNYE KSE 4 - 1
2014. szeptember 7. vasárnap, 16.30 óra:
ZÁKÁNY HETES VIKÁR SC 2 - 1
SOMOGYSZOBI VSE KADARKÚT KSK 1 - 4
GYÉKÉNYES SE JUTA SE 3 - 2
MAGYAREGRES SE TOPONÁR SE 4 - 2
SOMOGYSÁRD KSK MEZŐCSOKONYA SE 1 - 6

5. forduló
2014. szeptember 14. vasárnap, 16.30 óra:
PATALOM E. SZ. SE ZÁKÁNY 3 -7
HETES VIKÁR SC SOMOGYSÁRD KSK 5 -1
MEZŐCSOKONYA SE MAGYAREGRES SE 0 -1
TOPONÁR SE GYÉKÉNYES SE 3 -1
JUTA SE SOMOGYSZOBI VSE 4 -0
BÖHÖNYE KSE LÁBOD MEDOSZ SE 1 -2
KADARKÚT KSK FC BARCS 4 -0

6. forduló
2014. szeptember 20. szombat, 16.00 óra:
LÁBOD MEDOSZ SE FC BARCS 6 - 0
2014. szeptember 21. vasárnap, 16.00 óra:
ZÁKÁNY BÖHÖNYE KSE 3 -1
JUTA SE KADARKÚT KSK 2 - 0
SOMOGYSZOBI VSE TOPONÁR SE 2 - 0
GYÉKÉNYES SE MEZŐCSOKONYA SE 2 - 3
MAGYAREGRES SE HETES VIKÁR SC 1 - 1
SOMOGYSÁRD KSK PATALOM E. SZ. SE 0 - 7

7. forduló
2014. szeptember 27. szombat, 16.00 óra:
FC BARCS ZÁKÁNY 2 -3
2014. szeptember 28. vasárnap, 16.00 óra:
BÖHÖNYE KSE SOMOGYSÁRD KSK 9 - 0
KADARKÚT KSK LÁBOD MEDOSZ SE 0 - 0
PATALOM E. SZ. SE MAGYAREGRES SE 0 - 2
HETES VIKÁR SC GYÉKÉNYES SE 5 - 1
MEZŐCSOKONYA SE SOMOGYSZOBI VSE 0 - 1
TOPONÁR SE JUTA SE 0 - 1

8. forduló
2014. október 5. vasárnap, 15.00 óra:
TOPONÁR SE KADARKÚT KSK 2 - 3
JUTA SE MEZŐCSOKONYA SE 1 - 3
SOMOGYSZOBI VSE HETES VIKÁR SC 3 - 2
GYÉKÉNYES SE PATALOM E. SZ. SE 4 - 3
MAGYAREGRES SE BÖHÖNYE KSE 5 - 1
SOMOGYSÁRD KSK FC BARCS 0 - 8
ZÁKÁNY LÁBOD MEDOSZ SE 2 - 1

9. forduló
2014. október 11. szombat, 15.00 óra:
LÁBOD MEDOSZ SE SOMOGYSÁRD KSK 3 - 0
FC BARCS MAGYAREGRES SE 1 - 5
2014. október 12. vasárnap, 15.00 óra:
BÖHÖNYE KSE GYÉKÉNYES SE 5 - 3
KADARKÚT KSK ZÁKÁNY 1 - 1
PATALOM E. SZ. SE SOMOGYSZOBI VSE 2 - 3
HETES VIKÁR SC JUTA SE 3 - 2
MEZŐCSOKONYA SE TOPONÁR SE 3 - 1

10. forduló
2014. október 19. vasárnap, 14.30 óra:
MEZŐCSOKONYA SE KADARKÚT KSK 2 - 1
TOPONÁR SE HETES VIKÁR SC 0 - 3
JUTA SE PATALOM E. SZ. SE 8 - 4
SOMOGYSZOBI VSE BÖHÖNYE KSE 6 - 0
GYÉKÉNYES SE FC BARCS 4 - 0
MAGYAREGRES SE LÁBOD MEDOSZ SE 3 - 1
SOMOGYSÁRD KSK ZÁKÁNY 1 -12

11. forduló
2014. október 25. szombat, 14.30 óra:
LÁBOD MEDOSZ SE GYÉKÉNYES SE 8 - 1
FC BARCS SOMOGYSZOBI VSE 6 - 4
2014. október 26. vasárnap, 14.30 óra:
BÖHÖNYE KSE JUTA SE 3 - 3
KADARKÚT KSK SOMOGYSÁRD KSK 13 - 0
ZÁKÁNY MAGYAREGRES SE 1 - 2
PATALOM E. SZ. SE TOPONÁR SE 3 - 1
HETES VIKÁR SC MEZŐCSOKONYA SE 1 - 1

12. forduló
2014. november 2. vasárnap, 13.00 óra:
HETES VIKÁR SC KADARKÚT KSK 3 - 1
MEZŐCSOKONYA SE PATALOM E. SZ. SE 7 - 1
TOPONÁR SE BÖHÖNYE KSE 1 - 1
JUTA SE FC BARCS 6 - 0
SOMOGYSZOBI VSE LÁBOD MEDOSZ SE 1 - 0
GYÉKÉNYES SE ZÁKÁNY 0 - 6
MAGYAREGRES SE SOMOGYSÁRD KSK 9 - 0

13. forduló
2014. november 8. szombat, 13.00 óra:
LÁBOD MEDOSZ SE JUTA SE 2 - 0
FC BARCS TOPONÁR SE 4 - 4
2014. november 9. vasárnap, 13.00 óra:
BÖHÖNYE KSE MEZŐCSOKONYA SE 2 - 3
KADARKÚT KSK MAGYAREGRES SE 1 - 3
ZÁKÁNY SOMOGYSZOBI VSE 5 - 1
PATALOM E. SZ. SE HETES VIKÁR SC 0 - 2
SOMOGYSÁRD KSK GYÉKÉNYES SE 1 - 5

14. forduló
2015. március 07. Szombat 14:30 óra
LÁBOD MEDOSZ SE TOPONÁR SE 0 - 3
2015. március 08. Vasárnap 14:30 óra
KADARKÚT KSK PATALOM E. SZ. SE 2 -1
SOMOGYSÁRD KSK SOMOGYSZOBI VSE 1 -1
ZÁKÁNY JUTA SE 1 - 0
FC BARCS MEZŐCSOKONYA SE 1 - 2
MAGYAREGRES SE GYÉKÉNYES SE 6 - 0
BÖHÖNYE KSE HETES VIKÁR SC 3 - 2

15. forduló
2015. március 14. Szombat 14:30 óra
HETES VIKÁR SC FC BARCS 2 - 2
MEZŐCSOKONYA SE LÁBOD MEDOSZ SE 3 - 0
JUTA SE SOMOGYSÁRD KSK 2 - 3
SOMOGYSZOBI VSE MAGYAREGRES SE 1 - 5
PATALOM E. SZ. SE BÖHÖNYE KSE 1 - 3
GYÉKÉNYES SE KADARKÚT KSK 0 - 0
TOPONÁR SE ZÁKÁNY  

16. forduló
2015. március 21. Szombat 15:00 óra
FC BARCS PATALOM E. SZ. SE 4 - 0
LÁBOD MEDOSZ SE HETES VIKÁR SC  
2015. március 22. Vasárnap 15:00 óra
MAGYAREGRES SE JUTA SE 2 - 0
GYÉKÉNYES SE SOMOGYSZOBI VSE 1 - 1
ZÁKÁNY MEZŐCSOKONYA SE 1 - 2
SOMOGYSÁRD KSK TOPONÁR SE 2 - 1
BÖHÖNYE KSE KADARKÚT KSK 0 - 3

17. forduló
2015. március 29. Vasárnap 15:00 óra
BÖHÖNYE KSE FC BARCS 4 - 1
KADARKÚT KSK SOMOGYSZOBI VSE 6 - 2
TOPONÁR SE MAGYAREGRES SE 0 - 2
MEZŐCSOKONYA SE SOMOGYSÁRD KSK 1 - 2
JUTA SE GYÉKÉNYES SE 2 - 1
HETES VIKÁR SC ZÁKÁNY 1 - 0
PATALOM E. SZ. SE LÁBOD MEDOSZ SE  

18. forduló
2015. április 04. Szombat 16:00 óra
FC BARCS KADARKÚT KSK 1 - 3
LÁBOD MEDOSZ SE BÖHÖNYE KSE  
2015. április 05. Vasárnap 16:00 óra
ZÁKÁNY PATALOM E. SZ. SE 3 - 3
MAGYAREGRES SE MEZŐCSOKONYA SE 2 - 0
SOMOGYSZOBI VSE JUTA SE 1 - 3
GYÉKÉNYES SE TOPONÁR SE 1 - 1
SOMOGYSÁRD KSK HETES VIKÁR SC 2 - 4

19. forduló
2015. április 11. Szombat 16:00 óra
FC BARCS LÁBOD MEDOSZ SE  
2015. április 12. Vasárnap 16:00 óra
KADARKÚT KSK JUTA SE 1 - 0
HETES VIKÁR SC MAGYAREGRES SE 0 - 3
TOPONÁR SE SOMOGYSZOBI VSE 3 - 0
MEZŐCSOKONYA SE GYÉKÉNYES SE 7 - 2
BÖHÖNYE KSE ZÁKÁNY 2 - 0
PATALOM E. SZ. SE SOMOGYSÁRD KSK 3 - 2

20. forduló
2015. április 18. Szombat 16:30 óra
LÁBOD MEDOSZ SE KADARKÚT KSK  
2015. április 19. Vasárnap 16:30 óra
ZÁKÁNY FC BARCS 1 - 1
SOMOGYSÁRD KSK BÖHÖNYE KSE 2 - 6
MAGYAREGRES SE PATALOM E. SZ. SE 3 - 0
GYÉKÉNYES SE HETES VIKÁR SC 2 - 5
JUTA SE TOPONÁR SE 4 - 1
SOMOGYSZOBI VSE MEZŐCSOKONYA SE 1 - 3 

21. forduló
2015. április 25. Szombat 16:30 óra
LÁBOD MEDOSZ SE ZÁKÁNY  
2015. április 26. Vasárnap 16:30 óra
BÖHÖNYE KSE MAGYAREGRES SE 2 - 2
FC BARCS SOMOGYSÁRD KSK 2 - 8
MEZŐCSOKONYA SE JUTA SE 2 - 1
HETES VIKÁR SC SOMOGYSZOBI VSE 2 - 0
KADARKÚT KSK TOPONÁR SE 1 - 0
PATALOM E. SZ. SE GYÉKÉNYES SE 7 - 0

22. forduló
2015. május 03. Vasárnap 17:00 óra
MAGYAREGRES SE FC BARCS 3 - 0
ZÁKÁNY KADARKÚT KSK 3 - 3
SOMOGYSZOBI VSE PATALOM E. SZ. SE 3 - 1
JUTA SE HETES VIKÁR SC 1 - 2
TOPONÁR SE MEZŐCSOKONYA SE 0 - 2
GYÉKÉNYES SE BÖHÖNYE KSE 4 - 4
SOMOGYSÁRD KSK LÁBOD MEDOSZ SE  

23. forduló
2015. május 09. Szombat 17:00 óra
LÁBOD MEDOSZ SE MAGYAREGRES SE  
FC BARCS GYÉKÉNYES SE 3 - 0
2015. május 10. Vasárnap 17:00 óra
ZÁKÁNY SOMOGYSÁRD KSK  
PATALOM E. SZ. SE JUTA SE 1 - 5
BÖHÖNYE KSE SOMOGYSZOBI VSE 2 - 2
HETES VIKÁR SC TOPONÁR SE 4 - 2
KADARKÚT KSK MEZŐCSOKONYA SE 4 - 3

24. forduló
2015. május 17. Vasárnap 17:00 óra
GYÉKÉNYES SE LÁBOD MEDOSZ SE  
SOMOGYSZOBI VSE FC BARCS 1 - 1
MAGYAREGRES SE ZÁKÁNY  
JUTA SE BÖHÖNYE KSE 2 - 4
SOMOGYSÁRD KSK KADARKÚT KSK 3 - 3
TOPONÁR SE PATALOM E. SZ. SE 1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE HETES VIKÁR SC 2 - 2

25. forduló
2015. május 23. Szombat 17:00 óra
FC BARCS JUTA SE 1 - 2
LÁBOD MEDOSZ SE SOMOGYSZOBI VSE  
2015. május 24. Vasárnap 17:00 óra
ZÁKÁNY GYÉKÉNYES SE 1 - 4
KADARKÚT KSK HETES VIKÁR SC 3 - 2
BÖHÖNYE KSE TOPONÁR SE 2 - 0
PATALOM E. SZ. SE MEZŐCSOKONYA SE 1 - 7
SOMOGYSÁRD KSK MAGYAREGRES SE 5 - 2

26. forduló
2015. május 31. Vasárnap 17:00 óra
JUTA SE LÁBOD MEDOSZ SE  
TOPONÁR SE FC BARCS 1 - 4
GYÉKÉNYES SE SOMOGYSÁRD KSK 3 - 9
MAGYAREGRES SE KADARKÚT KSK  
MEZŐCSOKONYA SE BÖHÖNYE KSE 4 - 1
HETES VIKÁR SC PATALOM E. SZ. SE 4 - 2
SOMOGYSZOBI VSE ZÁKÁNY 2 - 0